Opublikowano:

SPLITBACK INNOVATION – IDEALNA KANAPA ROZKŁADANA

Kanapy z funkcją spania są niezwykle popularnym i poszukiwanym meblem. Są one praktyczne, przez co idealnie nadają się do niewielkich pomieszczeń, W dużych miastach takich jak Warszawa kanapy Innovation są często kupowane do niewielkich mieszkań, kawalerek, ale również do większych domów, w których pełnią funkcję dodatkowego miejsca do spania. Zanim jednak wybierzemy z szerokiej oferty kanap rozkładanych dostępnych w Warszawie – powinniśmy przeanalizować ich podstawowe parametry. Dobrym przykładem kanapy z funkcją spania, jest kanapa rozkładana Splitback firmy Innovation. Łączy ona w sobie kilka cech, które są unikalne na rynku:

  • wygodę
  • ładny wygląd
  • wysoką jakość wykonania
  • szeroką gamę materiałów do wyboru

Zazwyczaj kanapy w tym przedziale cenowym nie oferują zbyt dużego wyboru tapicerek. Nie należą też do kanap najładniejszych – nie oszukujmy się – w cenie 3 do 4 tysięcy złotych ciężko jest znaleźć kanapę, która będzie zaprojektowana przez projektanta, wykonana z materiałów wysokiej jakości i będzie oferowała materac na którym będzie można spać dłużej niż jedną noc. Te elementy sprytnie łączy kanapa splitback firmy Innovation. Jest ona nowoczesna, ale dzięki wielu dostępnym opcjom konfiguracji, można ją skomponować w taki sposób, że będzie pasowała również do stylu klasycznego.

Dzięki temu możemy stworzyć model, który będzie idealnie pasował do naszego wnętrza i odpowiadał naszemu gustowi. Splitback firmy Innovation ma jeszcze kilka dodatkowych zalet, które czynią ją nadzwyczajnie praktycznym wyborem. Jedną z tych zalet jest oparcie, które może być ustawione pod kilkoma różnymi stopniami – dzięki temu kanapa ta sprawdzi się zarówno jako łóżko, ale też jako leżanka do wygodnego relaksu przed telewizorem. Inną cechą, o której warto wspomnieć – jest możliwość dokupienia do tej kanapy fotela – który również jest rozkładany i będzie doskonałym uzupełnieniem kanapy ponieważ po przystawieniu go do niej – będzie on służył jako szezlong – na którym będziemy mogli wyciągnąć nogi po ciężkim dniu pracy.

Nie można również nie wspomnieć o materacu, który biorąc pod uwagę stosunkowo niską cenę kanapy jest materacem wysokiej jakości. Komfort i jakość tego materaca jest osiągnięty za pomocą zastosowania kieszeniowego systemu sprężyn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *