Opublikowano:

KANAPY INNOVATION W WARSZAWIE. JAKOŚĆ W SUPER CENIE

Duńska firma Innovation Living, jest przykładem połączenia innowacyjnych rozwiązań, ciekawego designu i bardzo wysokiej jakości. Każdego dnia, projektanci tej firmy stają przed zadaniem “upchnięcia” w jednym produkcie, jakim są kanapy rozkładane jak największej ilości rozwiązań, które mogą sprawić że życie w małej przestrzeni będzie jeszcze bardziej wygodne. Od wielu lat, firma ta specjalizuje się w produkowaniu i dostarczaniu na rynek sof z funkcją spania i robi to z powodzeniem. A dzieje się tak między innymi dzięki projektantom, którzy są rdzeniem firmy i to właśnie dzięki ich pomysłom, powstają produkty, które są miksem wszystkiego, czego można od kanap rozkładanych oczekiwać.  Projektanci którzy tworzą dla Innovation Living to między innymi:

  • Per Weiss – duński projektant, urodzony w 1959 roku, będący jednocześnie dyrektorem kreatywnym InnovationLiving. W przeszłości jego kreatywność przejawiała się nie tylko za pomocą zmysłu estetycznego – zanim zaczął na codzień projektować kanapy z funkcją spania dla Innovation Living,  był muzykiem. W tym czasie ukończył również School of Architecture w Aarhus. W 1988 roku uzyskał tytuł projektanta przemysłowego. Z marką innovationliving, związany jest od 1989 roku.
  • Oliver & Lukas WeissKrogh – projektanci, którzy w 2012 roku założyli biuro projektowe WeissKrogh. Od tamtego czasu, projektują produkty dla wielu producentów, w tym: Innovation Living, BOGO czy Frandsen Group. Ich działalność skupia się na projektowaniu estetycznych i praktycznych produktów, które będą posiadały dodatkową wartość dla użytkownika.
  • poza wymienionymi powyżej, dla Innovation Living projektują: Peter Henriksen, Marc Lebas, Andreas Lund, Jesper Elg i Flemming Højfeld

Do najbardziej popularnych produktów Innovation Living należą:

  1. Sofa rozkładana Cubed, Cubed wood i cubed deluxe

 

  • Clubber – sofa z funkcją spania
  • Sofa z funkcją spania LONG HORN EXCESS
  • Neat 140 i neat 160 – kanapy rozkładane

 

Aby w pełni docenić jakość jaką mają kanapy rozkładane InnovationLiving, zwrócić należy uwagę na materiały jakimi są one tapicerowane. Kupując bowiem kanapę, zwrócić należy uwagę na kilka aspektów – jednym z ważniejszych jest jakość tapicerki i jej odporność na ścieranie i sposób konserwacji. Zazwyczaj tanie kanapy, wyglądają bardzo ładnie w salonie sklepu meblowego, natomiast po mniej więcej roku używania, może się okazać że kanapa, która stoi w naszym salonie nie przypomina tej ze sklepu – a to ze względu na zużycie materiału. Kupując jednak kanapę z firmy Innovation Living, nie musimy się tym martwić, ponieważ wszystkie materiały użyte w produkcji kanap innovation, są najwyższej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *